

Slik blir 3T-Stjørdal
– En stor oppgradering for alle våre medlemmer!
Alle illustrasjoner: Bergersen Arkitekter
Det er bare å glede seg til 10. januar, for da åpner et helt nytt og toppmoderne 3T-Stjørdal på hele 1400 kvm.! Dette blir et av Midt-Norges flotteste treningssenter, og en betydelig oppgradering for alle 3T-medlemmer.


Vi flytter til nye lokaler i Torgkvartalet
Vi flytter bare noen få meter til nabobygget, men forskjellen blir stor! De nye lokalene i øverste etasje av det tidligere Nava Sports-bygget gir oss mer plass, flere fasiliteter, og en enda bedre treningsopplevelse. Faktisk blir det hele 1400 kvm. med splitter nytt treningsareal!
Som Stjørdals største og mest innholdsrike senter, har vi satt oss som mål å tilby treningsfasiliteter i toppklasse. Med mer plass og høyere kvalitet i alle ledd, er de nye lokalene designet for trim, trening og trivsel. Dette er ikke bare en flytting – dette er 3T-Stjørdal i helt ny drakt, og vi gleder oss til å invitere både eksisterende og nye medlemmer til det som blir et av Trøndelags råeste treningssenter.


Hva kan du forvente i våre nye lokaler?
- Enda bedre plass: Hele 550 kvm er satt av til treningsstudio for egentrening. Her vil du få en stort frivektsområde, en innholdsrik utstyrspark, et bredt utvalg av apparater og godt utstyrte kondisjonsområder.
- Ny spinnsal: En innbydende og moderne spinnsal på hele 110 kvm
- Stor gruppetimesal: Over 200 kvm er satt av til en kjempefin sal hvor de meste av gruppetrening skal foregå.
- Delikate garderober: Det spares ikke på garderobene på nye 3T-Stjørdal.
- Innbydende badstuer: Både herre- og damegarderobe vil ha hver sin splitter nye badstue!
- Stort loungeområde: Avslutt treningsøkta i cafeområdet vårt. Nyt en kopp kaffe og slå av en prat i en behagelig atmosfære.
- Gratis parkering: Med våre nye fasiliteter følger også praktiske løsninger. Gratis parkering rett utenfor gjør det enkelt og tilgjengelig for alle å komme seg til trening.
- Topp servicenivå: Sist, men absolutt ikke minst - Team 3T er selvfølgelig på plass for å gi deg best mulig opplevelse når du er på trening!


En ny start for 3T-Stjørdal
Åpningen 10. januar markerer en ny start for 3T-Stjørdal! Endelig kan vi åpne i større og bedre lokaler, og tilby en enda bedre treningsopplevelse for våre medlemmer. I prosessen med å utvikle nye 3T-Stjørdal har vi gjort forbedringer basert på våre medlemmers tilbakemeldinger og ønsker. Med større areal og bedre kvalitet er alt lagt til rette for en skikkelig god treningsøkt hos oss.
Gjør deg klar for en fantastisk start på det nye året med 3T-Stjørdal!